#OlympicLab для випускників шкіл Луганщини
30 Травня 2023 Поділитися
#OlympicLab для випускників шкіл Луганщини

Всеукраїнський спортивно-інтерактивний захід серед дітей та молоді #OlympicLab: «Розвиток/добробут-пізнай себе» пройшов для понад 100 учнів 11-х класів Луганщини. Доєднались також й учні з інших регіонів України.

Випускники дізнались про функцію, яку несе вища освіта, її важливість й необхідність для подальшого дорослого життя. Молодь дізналась про історію виникнення вищих навчальних закладів, цікаві факти про те, що собою представляла навчальна програма в давні часи, які правила існували для студентів і викладачів, про вигляд аудиторій та гуртожитків, про історію й сучасність найдавніших та найпрестижніших університетів Європи.

Учасники заходу торкнулись теми започаткування та розвитку вищої освіти в Україні. Познайомив присутніх з Луганським національним  університетом імені Тараса Шевченка гість заходу Олександр Дубовой, директор Навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту ЛНУ ім. Т. Шевченка, кандидат педагогічних наук, доцент, майстер спорту України міжнародного класу з богатирського багатоборства, майстер спорту України з пауерліфтингу, чемпіон Європи і світу, рекордсмен України та світу. Олександр Володимирович розповів учням про те якими традиціями і яскравими іменами випускників та викладачів пишається навчальний заклад, про спеціальності, за якими ведеться набір в цьому році та запросив на навчання до інституту.

Подробиці заходу можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=iFpnKib9Oi4

Організаторами заходу виступили Луганське обласне відділення Національного олімпійського комітету України, Луганське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Навчально-науковий інститут з фізичного виховання і спорту Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Медіа