Олімпійські дні на Харківщині: в рамках проєкту відбувся #OlympicLab
01 Червня 2023 Поділитися
Олімпійські дні на Харківщині: в рамках проєкту відбувся #OlympicLab

Від заходу до заходу олімпійські цінності та ідеали спорту входять в повсякденне життя мешканців Пісочинської громади.

У рамках Олімпійського дня за ініціативи НОК України в Харківській області відбувся Всеукраїнський спортивно-інтерактивний захід серед дітей та молоді #OlympicLab: «Олімпійський екомодуль».

Для здорового та екологічного життя, захисту і збереження навколишнього середовища учасники проєкту – діти, батьки та вихователі Пісочинського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 3 «Теремок», взяли участь в акції «Зелений садочок». Підтримка ініціативи озеленення квітникових клумб і висадки декоративних дерев «Іва» на території садочку сприяла благоустрою території закладу.

Разом з колегами з селищної ради, яку представляла Ольга Маркова, фахівець з питань загальної середньої освіти відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради, членами відділення НОК України в Харківській області Віталієм Єрьоменком та Людмилою Соловей привітали колег, привітали з Міжнародним Днем захисту дітей та вручили Почесні грамоти відділення: Оксані Ноздріній, директору закладу; Марії Гаврилюк, вихователю закладу; Вікторії Кулєшовій, вихователю закладу; Олені Лебєдєвій, помічнику вихователя закладу; Віті Маматовій, помічнику вихователя закладу та Юлії Бєловій, начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради.

Закладу дошкільної освіти було вручено комлекти олімпійської літератури від НОК України, спортивну форму та спортивний інвентар.

Медіа