Першокурсники Львівського коледжу спорту взяли участь в #OlympicLab
01 Червня 2023 Поділитися
Першокурсники Львівського коледжу спорту взяли участь в #OlympicLab

На запрошення заступниці голови відділення НОК України у Львівській області, заступниці директора спортколеджу Оксани Вацеби на зустріч зі студентами першого курсу завітала випускниця одного з найкращих в Україні спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю, майстер спорту України з легкої атлетики, членкиня національної збірної команди України з легкої атлетики Мар’яна Шостак. Тема зустрічі: "Основи розвитку бізнесу та кар'єри".

Спортсменка впродовж двох останніх років продовжує навчання та удосконалює свою спортивну майстерність у США, в Техаському університеті. Саме про особливості навчання в заокеанському виші та про систему організації тренувального процесу, стипендійне забезпечення, побутові особливості, можливості кар’єрного зростання Мар’яна Шостак дискутувала зі своїми молодшими колегами, які нині навчаються на першому курсі коледжу, й які вже сьогодні гучно заявляють про себе у національних збірних командах України.


Мар’яна Шостак розповіла, що ось уже другий рік, після завершення навчання у Львівському спортколеджі, освоює професійні навики спортивного менеджменту, готується завершити бакалаврат й спробувати себе в магістратурі. Студентам було цікаво довідатися про те, як Мар’яна потрапила за спортивною програмою в США, про організацію навчання в американському університеті, специфіку вивчення окремих дисциплін, складання заліків та іспитів, спілкування англійською мовою, консультування з викладачами й, насамперед, поєднання серйозного навчання з активними тренуваннями.

Медіа