«Олімпійський куточок» відкрито на Кіровоградщині
09 Червня 2023 Поділитися
«Олімпійський куточок» відкрито на Кіровоградщині

З нагоди відзначення Міжнародного дня велосипедного спорту у приміщенні бібліотеки села Іванівка Соколівської територіальної громади відкрито «Олімпійський куточок».

Ця знакова для жителів села подія зібрала дітей, батьків, учителів Іванівської школи та вихованців ДЮСШ «Колос» Соколівської сільської ради.

Відділення НОК України в Кіровоградській області разом з Олімпійською академією України подарувало книги з історії Олімпійських ігор та Олімпійського спорту, видання про кращих українських спортсменів і тренерів та іншу літературу на олімпійську тематику.

Під час урочистого відкриття «Олімпійського куточка» голова відділення НОК України в Кіровоградській області Вадим Бебко привітав школярів із закінченням навчального року, подякував директору Іванівської школи Віталію Лучанову за активне залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом.

Відзначено також тренера-викладача з велоспорту Віктора Тарасенка, який є ініціатором та активним учасником облаштування «Олімпійського куточка». Завдяки його наполегливості та тренерській майстерності вихованці секції велоспорту, що діє на базі Іванівської школи, демонструють вагомі результати на регіональних та всеукраїнських змаганнях. На підтвердження цього керівник обласного осередку НОК вручив посвідчення кандидата у майстри спорту України з велоспорту призеру чемпіонатів України Станіславу Басистому та посвідчення спортсмена І розряду Матвію Герасимову. Також подяками Соколівської ДЮСШ «Колос» відзначені юні велосипедисти: Ростислав Сергієнко, Святослав Шило, Назар Гулак.

 

Медіа