Олімпійський прапор замайорів на Київщині з нагоди участі українських спортсменів у ІІІ Європейських іграх
12 Червня 2023 Поділитися
Олімпійський прапор замайорів на Київщині з нагоди участі українських спортсменів у ІІІ Європейських іграх

На стадіоні «Колос» в м. Бориспіль на початку червня відзначили Свято Олімпійського прапора на честь III Європейських ігор, що пройдуть у польському Кракові з 21 червня по 2 липня 2023 року.

Захід відбувся в рамках проведення відкритих змагань Бориспільської міської територіальної громади з легкої атлетики серед юнаків та дівчат «Дитяча легка атлетика» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

До свята долучилися: шанувальник олімпійського руху, міський голова Володимир Борисенко, генеральна секретарка ФЛАУ Іоланта Хропач, членкиня відділення НОК України в Київській області, начальник Управління молоді та спорту Бориспільської міської ради Вікторія Шевц та срібний призер Олімпійських ігор з легкої атлетики Роман Щуренко, який разом з Сергієм Чаусом підготували цікаві призи для переможців та призерів змагань.

Вітаємо переможців:

Стрибки в довжину/юнаки/:

1 місце - Стас Чудовський (Вороньків);

2 місце - Вячеслав Цибульський (Любарці);

3 місце - Артем Філоненко (ліцей "Перспектива").

 

Стрибки в довжину/дівчата/:

1 місце - Софія Чурпіта (ліцей "Перспектива");

2 місце - Анна Скорик (ліцей "Патріот");

3 місце - Кароліна Омелай (ліцей "Патріот").

 

Метання м'яча/юнаки/:

1 місце - Саша Бенца (Вороньків);

2 місце - Йосип Антонов (ліцей "Патріот");

3 місце - Стас Репа (Кучаків).

 

Метання м'яча/дівчата/:

1 місце - Ліза Задубиння (ліцей "Перспектива");

2 місце - Анна Скорик (ліцей "Патріот");

3 місце - Вероніка Бердніченко (Любарці).

 

Біг 60 метрів/дівчата/:

1 місце - Настя Стародубцева (м.Переяслав);

2 місце - Юля Харченко (ліцей "Перспектива");

3 місце - Ангелія Коцар (ліцей "Перспектива").

 

Біг 60 метрів/юнаки/:

1 місце - Максим Цілик (ліцей ім. Ю.Головатого);

2 місце - Сергій Мамчур (ліцей "Перспектива");

3 місце - Вячеслав Цибульський (Любарці).

 

60м з бар'єрами/дівчата/:

1 місце - Настя Стародубцева (Переяслав);

2 місце - Олена Лаврінчук (Вороньків);

3 місце - Ангелія Коцар (ліцей "Перспектива") і Катя Харевська (ліцей "Патріот").

 

60м з бар'єрами/юнаки/:

1 місце - Сергій Мамчур (ліцей "Перспектива");

2 місце - Тимур Базилевич (ліцей ім. П.Чубинського);

3 місце - Марк Піддубний (ліцей ім. П.Чубинського) і Ярослав Мовляйко (Кучаків);

 

Біг "Формула 1"/дівчата/:

1 місце - Олена Лаврінчук (Вороньків);

2 місце - Катя Яковенко (ліцей "Перспектива");

3 місце - Софія Гуменюк (БАЛ).

 

Біг "Формула 1"/юнаки/:

1 місце - Сергій Мамчур (ліцей "Перспектива");

2 місце - Максим Цілик (ліцей ім. Ю.Головатого);

3 місце - Ярослав Мовляйко (Кучаків).

 

Естафета 8х100 м:

1 місце - ліцей "Перспектива";

2 місце - ліцей "Патріот";

3 місце - с.Вороньків.

Медіа