Дзюдоїсти Хмельниччини взяли участь у проєкті #OlympicLab: «Чат з чемпіонами та навички лідерства»
13 Червня 2023 Поділитися
Дзюдоїсти Хмельниччини взяли участь у проєкті #OlympicLab: «Чат з чемпіонами та навички лідерства»

Захід організовано регіональним відділенням НОК України та громадською організацією «Федерація дзюдо Хмельниччини».

У проєкті взяли участь троє титулованих дзюдоїстів-олімпійців України: Роман Гонтюк – срібний призер Олімпійських ігор-2004 в Афінах, бронзовий призер Олімпійських ігор-2008 в Пекіні, Геннадій Білодід – бронзовий призер Чемпіонату світу-2005, чемпіон Європи 2001 та 2003 років, Сергій Дребот – бронзовий призер І Європейських ігор (2015), чемпіон(2011) та бронзовий медаліст(2012,2013) чемпіонатів Європи в командній першості.

Вони провели розминку та майстер–клас із понад 200-та юними дзюдоїстами спортклубів Хмельниччини та атлетами регіону, де відпрацьовували конкретні особливості різних прийомів в спарингах, ділилися набутим досвідом.

Уславлені олімпійці розповіли про реалізацію своїх мрій – від спортсменів-початківців до переможців найпрестижніших міжнародних змагань, успіхи та поразки в професійному спорті, продемонстрували прийоми, завдяки яким здобували нагороди та відповіли на десятки запитань, котрі задавала молодь.

Родзинкою заходу стала символічна передача запаленого олімпійського факела – від уславлених спортсменів до нинішнього покоління дзюдоїстів, яким ще належить примножити здобутки українських спортсменів Хмельниччини.

Медіа