Свято олімпійського прапора з нагоди відкриття ІІІ Європейських ігор в Ірпені
20 Червня 2023 Поділитися
Свято олімпійського прапора з нагоди відкриття ІІІ Європейських ігор в Ірпені

Сьогодні, 20 червня 2023 року, на центральній площі незламного міста-героя Ірпеня з нагоди участі Національної збірної України у найпрестижніших стартах Старого світу – ІІІ Європейських іграх відбулось Свято Олімпійського прапора.

До урочистої церемонії підняття Державного прапора України та Олімпійського прапора долучились голова Київського обласного відділення НОК України Ігор Малинський, Ірпінський міський голова Олександр Маркушин, почесний президент відділення НОК України в Київській області, президент ФК «Кудрівка» м. Ірпінь Роман Солодаренко, заслужений майстер спорту України з дзюдо, дворазовий бронзовий призер І та ІІ Європейських ігор, учасник Олімпійських ігор в Токіо-2020 Яків Хаммо, майстер спорту України міжнародного класу з боксу, учасниця Олімпійських ігор в Токіо-2020 Анна Лисенко, заслужений тренер України, учасник Олімпійських ігор в Атланті з дзюдо Карен Балаян, майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо, призерка чемпіонатів світу та Європи, засновниця СК «Дзюдока» Олександра Старкова, майстер спорту України міжнародного класу, учасниця ІІІ Європейських ігор Анастасія Чижевська, директор ДЮСШ м. Ірпінь Володимир Тарасов, а також депутатський корпус Ірпінської міської ради та шанувальники олімпійського руху міста та регіону.

Право нести Державний та Олімпійський прапори отримали найкращі вихованці спортивної школи, а честь підняти мали: військовослужбовець ЗСУ, учасник бойових дій Олена Павлова, заслужений майстер спорту України Яків Хаммо та представниця Київщини на ІІІ Європейських іграх, майстер спорту України міжнародного класу Анастасія Чижевська.

Серед активностей заходу були: «Олімпійська руханка», показові виступи секції дзюдо, художньої гімнастики, тхеквондо ВТ, боксу та художніх колективів.

Також підчас заходу його учасники вшанували пам’ять всіх захисників та захисниць України, які віддали своє життя за нашу свободу, за право жити в незалежній Україні та займатися спортом.

Медіа