Олімпійський прапор на честь відкриття ІІІ Європейських ігор підняли у Горішніх Плавнях
20 Червня 2023 Поділитися
Олімпійський прапор на честь відкриття ІІІ Європейських ігор підняли у Горішніх Плавнях

На базі ДЮСШ №3 міста Горішні Плавні відзначили «Свято олімпійського прапора», в якому взяли участь близько 50 вихованців відділення веслування на байдарках і каное.

Юні спортсмени та спортсменки активно обговорювали історію та досягнення українських спортсменів на попередніх іграх, та із задоволенням назвали всіх веслувальників ВК «Гірник», які представлятимуть наше місто та область на ІІІ Європейських іграх.

Підіймати прапор випала честь Єлизаветі Бессоновій та Олександру Онищенку – переможцям обласних та Всеукраїнських змагань.

На заході були присутні: заступник виконавчого директора відділення НОК України в Горішніх Плавнях Євгеній Михасьов, директор ДЮСШ №3 Анатолій Шафоростов, заступниця директора з навчально-тренувальної роботи ДЮСШ №3 Тетяна Піддубна, тренер-викладач з веслування на байдарках і каное ДЮСШ №3 Максим Апшай, які в своїх промовах висловили слова підтримки та вдячності ЗСУ, побажали успіху нашій збірній, а юним веслувальникам – плідних тренувань та бажання побачити їх на наступних Європейських та Олімпійських іграх.

Кожен учасник заходу отримав прапор України для вболівання за наших спортсменів.

 

Медіа