Олімпійський день відзначили у Привільненській територіальній громаді
21 Червня 2023 Поділитися
Олімпійський день відзначили у Привільненській територіальній громаді

Привільненська ТГ була активною учасницею багатьох спортивних заходів, які традиційно проводить відділення НОК України в Рівненській області разом з Обласним центром фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Іваннівська гімназія та Іваннівський заклад дошкільної освіти здобули призові місця у «Велодні-2023». Організатори вручили відповідні нагороди та провели для дітлахів спортивне свято в рамках відзначення Всеукраїнського Олімпійського дня. Для школярів була підготовлена програма, котра включала традиційний легкоатлетичний забіг, проходження спортивних естафет та «Олімпійську вікторину».

Активності розпочалися з розминки, яку провів координатор соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» у Привільненській ТГ, майстер спорту України з веслування на байдарках та каное, майстер спорту України міжнародного класу з веслування на човнах «Дракон», чемпіон світу Василь Осійчук. Учасники легко подолали бігову дистанцію, розділились на чотири команди та вправно пройшли спортивні естафети.

За результатами змагань бронзові нагороди дісталися команді «Чемпіони». Друге місце у команди «Спортсмени», а найкращими стали «Переможці». Всі учасники заходу нагороджені медалями, дипломами та подарунками від відділення НОК України у Рівненській області. Брендовані нагороди отримали і найкращі знавці олімпійської вікторини.

Медіа