У Сумах відбулось Свято Олімпійського прапора з нагоди старту ІІІ Європейських ігор
21 Червня 2023 Поділитися
У Сумах відбулось Свято Олімпійського прапора з нагоди старту ІІІ Європейських ігор

На заході були присутні: учасниця трьох зимових Олімпійських ігор, срібна призерка зимової Універсіади, майстер спорту України міжнародного класу Тетяна Антипенко (Завалій), майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця Олімпійських ігор у Бразилії 2016 року, рекордсменка області з бар'єрного бігу Оксана Шкурат та заслужений майстер спорту України, учасниця літніх Олімпійських ігор-2012 у Лондоні, багаторазова переможниця та призерка чемпіонатів світу та Європи з вільної боротьби Катерина Бурмістрова.

Учасників свята привітала голова відділення Національного олімпійського комітету в Сумській області, срібна призерка Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту України з біатлону Олена Петрова. Вона побажала, щоб український прапор на міжнародних змаганнях підіймався якомога частіше, і наші молоді спортсмени своїми перемогами прославляли рідну країну.

Україну на III Європейських іграх представлятимуть спортсмени Сумської області: Олександр Погорілко та Діана Гончаренко (легка атлетика); Олексій Гунбін та Артем Овчинніков (стрільба з лука).

Участь у заході взяли юні спортсмени ДЮСШ, представники олімпійської спільноти та влади.

Бажаємо нашим атлетам нових перемог та з нетерпінням чекаємо на результати Європейських ігор!

Медіа