Чернігівська скарбниця знань: «Олімпійський куточок» відкрито у місцевому закладі вищої освіти
21 Червня 2023 Поділитися
Чернігівська скарбниця знань: «Олімпійський куточок» відкрито у місцевому закладі вищої освіти

«Олімпійський куточок» створено в Навчально-науковому інституті історії та соціогуманітарних дисциплін імені О.М. Лазаревського Національного університету “Чернігівський колегіум” імені Т.Г. Шевченка.

Олімпійська освіта сьогодні є не тільки важливим фактором розвитку олімпійського руху в Україні, а й могутнім засобом вирішення стратегічних завдань, що стоять перед державою. Поєднуючи спорт з культурою та освітою, олімпізм створює спосіб життя, який базується на освітній цінності доброго прикладу, соціальній відповідальності та повазі до універсальних фундаментальних етичних принципів.

Концепція олімпізму й олімпійської освіти об’єднує ідеї мирного співіснування держав і народів, гуманістичного, патріотичного і всебічного розвитку особистості, пріоритету етичних цінностей і філософії «чесної гри», в яких олімпійська освіта – як засіб виховання молоді в дусі миру та взаємної спрівпраці.

Про все це говорили зі студентами голова відділення НОК України в Чернігівській області, заслужений майстер спорту з біатлону Ніна Лемеш разом з майстром спорту України з кульової стрільби, призеркою міжнародних турнірів Анастасією Марченко. Студенти дізналися про олімпійські види спорту, олімпійські цінності, історію олімпійського руху, а бібліотека поповнилася олімпійською літературою.

Медіа