Свято Олімпійського прапора на Рівненщині
22 Червня 2023 Поділитися
Свято Олімпійського прапора на Рівненщині

Урочиста церемонія з нагоди початку ІІІ Європейських ігор відбулася в ДЮСШ № 4 м. Рівного. Цей заклад вибрано не випадково, адже на його спортивній базі здійснює свої тренування заслужений майстер спорту з кульової стрільби, призер ХХХІІ літніх Олімпійських ігор та ІІ Європейських ігор Олег Омельчук.

Участь в церемонії взяв і особистий тренер Олега – заслужений тренер України Сергій Бондар, колега по команді МСУМК Оксана Ковальчук, тренер ДЮСШ №4 Андрій Пєтухов та директор КЗ «ОШВСМ» РОР Леонід Камлочук.

З вітальними словами до присутніх спортсменів, тренерів та почесних гостей звернулись: голова відділення НОК України в Рівненській області, директор КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» РОР Микола Петренчук; заступник начальника управління – начальник відділу з питань фізичної культури та спорту управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації Володимир Воробей; начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської міської ради Віталій Андрощук.

Почесне право підняти Державний та Олімпійський прапори отримали срібний призер І Європейських ігор Олександр Помінов та бронзовий призер ІІІ літніх Юнацьких ігор Дмитро Гонта, котрі мають за плечима чималі спортивні звитяги і продовжують прославляти Україну на спортивних аренах світового рівня.

Надихаюча, мотивуюча та по-справжньому дружня атмосфера супроводжувала урочисту церемонію «Свято Олімпійського прапора», а завершилася вона врученням учасникам свята олімпійських подарунків від НОК України.

Представниками Рівненщини на ІІІ Європейських іграх будуть: Олег Омельчук, Наталія Кроль та Андрій Пашко.

Щиро вболіваємо за наших спортсменів! Успіхів та перемог!

Медіа