На Волині відбувся спортивно-пізнавальний захід для маленьких майбутніх олімпійців
22 Червня 2023 Поділитися
На Волині відбувся спортивно-пізнавальний захід для маленьких майбутніх олімпійців

У місті Камінь-Каширський Волинської області відбувся спортивно-пізнавальний захід, приурочений до відзначення Міжнародного Олімпійського дня та підтримки збірної команди України на ІІІ Європейських іграх-2023.

Цьогоріч це олімпійське свято відзначає свою 75-річну історію, яка починаючи з 23 червня 1948 року крокує по всім куточкам світу поширюючи олімпійську концепцію «Спорт для всіх» та має за мету виховувати молодь за допомогою спорту в дусі кращого взаєморозуміння, дружби та миру.

Сьогодні до спортивного заходу долучились маленькі вихованці Академії розвитку інтелекту SMARTUM м. Камінь-Каширський.

Діточки мали можливість не тільки відпочити та разом дружно і весело провести час, але і дізнатись про історію створення Міжнародного Олімпійського дня та олімпійського руху, його принципи та цінності.

Юні олімпійці познайомились з ігровими активностями популярного всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Cool Games», змагалися в спрощених варіантах естафет «Флеш», «Ягоди» та «Біатлон-2 варіант».

На завершення спортивного дня усі учасники отримали олімпійські подарунки від НОК України та організаторів і партнерів заходу.

Медіа