У Кропивницькому замайорів Олімпійський прапор
22 Червня 2023 Поділитися
У Кропивницькому замайорів Олімпійський прапор

З нагоди відкриття ІІІ Європейських ігор на стадіоні факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка в м. Кропивницькому відбулося Свято Олімпійського прапора.

У церемонії взяли участь: начальник управління молоді та спорту обласної військової адміністрації Андрій Щетина, начальник управління молоді та спорту Кропивницької міської ради Вячеслав Гурський, голова відділення НОК України в Кіровоградській області Вадим Бебко, ректор ЦДУ Євген Соболь, голова комісії «Осередки НОК України» Володимир Ковальов, керівник обласного відділення Олімпійської академії України Сергій Воропай, тренери спортсменів-олімпійців, директори та тренери-викладачі спортивних шкіл міста.

Серед учасників Європейських ігор є двоє спортсменів Кіровоградщини – легкоатлети Олег Дорощук (стрибки у висоту) та Ілля Попов (естафетний біг 4 х 100 метрів).

Олімпійський прапор підняли заслужений майстер спорту України з велоспорту на треку, срібний призер ХХVІІ літніх Олімпійських ігор 2000 року в Сіднеї Олександр Симоненко та майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасник XXXI Літніх Олімпійських ігор 2016 року в м. Ріо-де-Жанейро Дмитро Яковенко.

Студентка факультету фізичного виховання, майстер спорту України з художньої гімнастики, чемпіонка 18-ої літньої Універсіади України 2023 року Анастасія Карлова підготувала для гостей свята подарунок – яскраву спортивну композицію.

Присутні на заході висловили слова підтримки українським атлетам, побажали їм вдалих виступів на Європейських іграх, а також подякували захисникам України за можливість займатися улюбленою справою – готувати спортсменів до виступів на європейських і світових спортивних аренах. Адже своїми перемогами українські атлети також відстоюють право України бути вільною, незалежною державою у рівноправній демократичній світовій спільноті.

Медіа