Олімпійський день у Любешові об’єднав спортивні спільноти Донецької та Волинської областей
22 Червня 2023 Поділитися
Олімпійський день у Любешові об’єднав спортивні спільноти Донецької та Волинської областей

На Волині, в смт Любешів, відбувся яскравий спортивний захід у рамках Всеукраїнського Олімпійського дня, приурочений 129-й річниці заснування Міжнародного олімпійського комітету. Свято під гаслом «Україна у колі друзів. Рухаємось до перемоги заради миру!» об’єднало Донецьку та Волинську області.

Також цього дня провели урочисту церемонію підняття Державного прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України з нагоди відкриття III Європейських ігор у Польщі, де до складу української збірної увійшли 7 спортсменів із Волині та 12 представників Донеччини.

Стадіон «Колос» смт Любешів гостинно зустрів юних учасників, яких у прагненні до пізнання олімпійських цінностей підтримали: секретар Любешівської селищної ради Юрій Боснюк, заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, бронзова призерка Олімпійських ігор 2008 року Наталія Тобіас, відповідальний секретар відділення НОК України у Волинській області, директор Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Олександр Хриплюк, директор Школи вищої спортивної майстерності Донецької області, член виконкому відділення НОК України в Донецькій області Крістіна Русінова, директор дитячо-юнацької спортивної школи Любешівської селищної ради, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Валентина Борисюк, очільники Волинської та Донецької територіальних організацій Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Олександр Грицуняк та Іван Костянецький, представник Збройних сил України, майор Костянтин Борбич.

Право підняти Державний прапор України і прапор Національного олімпійського комітету України було надано вихованцям Любешівської ДЮСШ, майстрам спорту України Валерії Шоломицькій і Тарасу Корецькому.

«Зараз Любешівщину знають не тільки як край лісів та озер, а й як маленьку легкоатлетичну столицю Волині: наші юні талановиті спортсмени досягли високих результатів, і місцева влада й надалі приділятиме велику увагу розвитку спорту. Я висловлюю вдячність нашим колегам із Донеччини, які роблять свій внесок у популяризацію спортивної сфери. А вам, хлопці та дівчата, бажаю гарного настрою на святі Олімпійського дня і перемог на змаганнях найвищого рівня під мирним небом», - привітав усіх присутніх секретар Любешівської селищної ради Юрій Боснюк.

Після урочистої церемонії відкриття Олімпійського дня традиційну для цього заходу руханку провела заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, бронзова призерка Олімпійських ігор 2008 року Наталія Тобіас. Продовжився захід стартом традиційного забігу, який із прапорами України та НОК України очолили провідні спортсмени Волинської та Донецької областей.

На території стадіону організували роботу локацій з низки видів спорту: легкої атлетики, боксу, кікбоксингу, боротьби вільної (у рамках великого традиційного турніру, що приймає Любешів), футболу, волейболу, шахів, шашок. Вихованці ДЮСШ смт Любешів та Обласної комплексної ДЮСШ Донеччини позмагалися в легкоатлетичних естафетах 100+200+300+400 метрів. Було проведено показові виступи зі спортивної ходьби (1 км), а також спортивні естафети «Веселі старти» для дітей молодшого шкільного віку. На окремій локації відбулося щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення за участю представників спортивної сфери Донецької області.

На завершення свята учасники всіх спортивних локацій у Любешові отримали подарунки від Національного олімпійського комітету України.

Медіа