Вітання президента НОК України, Міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта з Міжнародним Олімпійським днем
23 Червня 2023 Поділитися
Вітання президента НОК України, Міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта з Міжнародним Олімпійським днем

Дорога Олімпійська родино! Щиро вітаю усіх вас із Міжнародним Олімпійським днем, який сьогодні відзначається у всьому світі!

Для кожного спортсмена це свято особливе, адже воно несе в собі ідеї дружби, поваги, рівності, єдності та цінності миру. За мир на нашій землі ми боремося вже понад рік і наш спортивний фронт не зупиняється ані на мить. Сьогодні наші спортсмени виборюють найвищі сходинки п’єдесталів, демонструючи всьому світу, що Україна – нація переможців. І ми обов’язково переможемо у битві за незалежність нашої держави, за збереження миру і поваги до своїх колег, за здорову конкуренцію на міжнародній арені.

Українська олімпійська родина розділяє з усім світом торжество з нагоди річниці заснування Міжнародного олімпійського комітету. Ми дякуємо нашим міжнародним колегам, які підтримують нас сьогодні та стають на захист олімпійських цінностей.

Я дякую кожному українцю, кожному спортсмену, який представляє нашу країну на змаганнях та демонструє на весь світ нашу силу, нашу культуру, нашу доброзичливість та вміння поважати один одного.

Спорт – це не тільки професія, це спосіб життя. Тож продовжуємо нашу невпинну роботу на благо розвитку Олімпійського руху в Україні та за її межами!

Якнайскорішого миру всім нам!

Разом – до перемоги!

Медіа