Миттєвості Олімпійського дня-2023: Харківщина набирає оборотів з розвитку олімпійського руху в регіоні
23 Червня 2023 Поділитися
Миттєвості Олімпійського дня-2023: Харківщина набирає оборотів з розвитку олімпійського руху в регіоні

Відбулася робоча зустріч представників відділення НОК України в Харківській області та голови Лозівської міської ради Сергія Зеленського, на якій було підписано Меморандум про співпрацю.

У заході взяли участь голова відділення Національного олімпійського комітету України в Харківській області Віктор Христоєв та партнер відділення НОК України, депутат Харківської обласної ради, почесний президент Харківського дипломатичного клубу Сергій Чернов.

У залі, де відбувалась зустріч, були присутні і представники спортивної Лозівщини та їх керівники: Володимир  Барановський – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Вікторія Урванцева – начальник Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради, Євгеній  Шульженко – начальник відділу молоді та спорту Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради, Вікторія Мельникова – головний спеціаліст відділу молоді та спорту Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради, Ярослава Дубіна – директор телекомпанії ТРК «Лозова».

Відзначили на зустрічі тих, хто активно щоденно підтримує олімпійський рух Лозівщини: Почесною грамотою відділення відмічена активна робота міського голови Сергія Зеленського, який особистим прикладом сприяє втіленню в реальне життя олімпійських цінностей та ідеалів спорту.

Також було вручено подяки Олімпійської родини України колективу міської телекомпанії – Євгену Шульженку та  Вікторії Мельниковій.

Усі разом підтримали заплановані активності задля розвитку спорту в Лозівській громаді, обговорили план відновлення пошкоджених об'єктів та будування нових безпечних залів для підготовки достойного резерву спортивного активу.

Медіа