«Перемога з рекордом!» – стрибуни у воду Ксенія Байло, Кірілл Болюх та їх тренер Ілля Целютін про золотий успіх на ІІІ Європейських іграх-2023
24 Червня 2023 Поділитися
«Перемога з рекордом!» – стрибуни у воду Ксенія Байло, Кірілл Болюх та їх тренер Ілля Целютін про золотий успіх на ІІІ Європейських іграх-2023

Переконливою перемогою української синхронної пари Ксенія Байло і Кірілл Болюх у міксті на вишці 10 м завершився сьогодні перший вид програми у стрибках у воду на ІІІ Європейських іграх. Пресслужба НОК України поспілкувалася з авторами золотого успіху, а також головним тренером збірної України Іллею Целютіним та розпитала, яким був шлях до найвищої сходинки п'єдесталу головного мультиспортивного форуму континенту.

"Коли ти з першого стрибка знаходишся на першому місці, - взяв слово Ілля Целютін. - То звичайно є хвилювання. Коли спортсмени виконали п'ятий стрибок, то воно зникло. Ксенія та Кірілл впоралися із поставленим завданням. Для них сума балів 322.68 – є рекордною, яку вони набирали разом".

16-річний Кірілл Болюх зізнався, що їхав на Європейські ігри впевненим у своїх силах боротися за медаль і той факт, що вони проходять лише раз на чотири роки, не додав йому хвилювання Адже за плечима великий обсяг роботи.

«Мені майже все вдалося сьогодні, але завжди є над чим працювати, – зазначив Кірілл Болюх. - В цілому виступом я задоволений. З Ксенією дуже легко стрибати у синхроні. Вона гарно відштовхується від вишки та має добру техніку. Ми чудово відчуваємо один одного».

Солідарною з партнером щодо злагодженості у роботі була і Ксенія Байло. 18-річна спортсменка також відзначила, що це був не її максимум і додала: «Коли ми стрибали у командних змаганнях, я переживала більше, але й сьогодні хвилювання було присутнє, мимоволі ти все одно думаєш про суперників, порівнюєш себе з ними та постійно міркуєш, як би не зробити поганий стрибок і залишитися в лідерах. Але зараз у мене золота медаль - і я щаслива!»

Головний тренер збірної України зі стрибків у воду Ілля Целютін відзначив, що і Ксенія, і Кірілл ще будуть змагатися у Жешуві у синхронних стрибках з вишки 10 метрів - Болюх у парі з Олексієм Середою, а Байло - з Софією Есман.

Тож бажаємо їм успіхів!

Медіа