Оздоровчий забіг в рамках відзначення Міжнародного олімпійського дня пройшов у Кропивницькому
26 Червня 2023 Поділитися
Оздоровчий забіг в рамках відзначення Міжнародного олімпійського дня пройшов у Кропивницькому

Розпочався загальноміський спортивний захід на Фортечних валах. Понад 300 мешканців обласного центру взяли участь у заході, зокрема були й перший заступник голови Кіровоградської обласної ради Юрій Семенюк, секретар Кропивницької міської ради Олег Колюка, вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл, представники фізкультурно-спортивних товариств і спортивних клубів, а також звичайні кропивничани – прихильники здорового способу життя.

Колона бігунів фінішувала на площі перед міською радою.

Вітаючи учасників забігу, заступник міського голови Олександр Мосін назвав цікаві факти, пов’язані з історією олімпійського руху. Голова відділення НОК України в Кіровоградській області Вадим Бебко передав учасникам Олімпійського дня вітання від президента Національного олімпійського комітету України Вадима Гутцайта, зазначив, що двоє представників Кіровоградщини представляють Україну на ІІІ Європейських іграх, що нині тривають у Польщі, подякував учасникам забігу та всім захисникам, які сьогодні боронять Україну від ворога.

Представники влади міста й області вручили провідним атлетам сертифікати на придбання спортивного обладнання та інвентарю, а також на отримання грошової винагороди. Також двоє спортсменів отримали посвідчення майстра спорту України: Микола Пятишев (важка атлетика) та Дар'я Руденко (спортивна гімнастика).

Вадим Бебко із головою комісії «Осередки НОК України» Володимиром Ковальовим відзначили двох учасників забігу – наймолодшого Євгена Сіроштана та найдосвідченішу за віком Оксану Язловецьку. Також спеціальні призи від обласного відділення НОК отримали три родини, які доєдналися до забігу: це сім'ї Гончарук, Пархоменко і Медведенко.

Продовжилося спортивне свято показовими виступами з тхеквондо, боксу, волейболу, кіокушинкай карате, художньої гімнастики.

Кожен, хто долучився до забігу та й загалом усього спортивного дійства отримав свідоцтво учасника Всеукраїнського олімпійського дня.

Завершився «Олімпійський день» спільним фото на згадку.

Медіа