Олімпійські талісмани в книгозбірні Хмельницького
26 Червня 2023 Поділитися
Олімпійські талісмани в книгозбірні Хмельницького

З нагоди відзначення Міжнародного Олімпійського дня у Центральній міській публічній бібліотеці, за ініціативи відділення НОК України в Хмельницькій області та із залученням фахівців вказаного культурно-просвітницького закладу, проведено тематичне заняття для дітей та майстер-клас.

Із юними відвідувачами бібліотеки занурились в історію та поговорили про сучасність Олімпійського руху в світі та Україні, зокрема про талісман як символ Олімпіади.

Бібліотекарка Юлія Винокурова відзначила: «Складно уявити Олімпійські ігри без талісмана. Адже ці атрибути у вигляді тварин або фантастичних істот покликані принести успіх спортсменам».

Перейшовши до практичної частини заняття, хлопці з дівчатами взялися власноруч створювати талісмани. Учасник майстер-класу Назар пояснює: «Валді, якого я сьогодні зліпив, символізує швидкість, витривалість і спритність спортсмена».

«Любов до спорту об’єднує людей у всьому світі. Плакат, на якому дітки залишили долоньки на фоні олімпійських кілець, демонструє об’єднання, дружбу, підтримку 5 континентів», – додала працівниця книгозбірні.

Крім того, діти мали змогу ознайомитися з енциклопедіями з 8-ми видів спорту, переданими бібліотеці членами відділення НОК Ураїни в рамках проєктів «Олімпійська книга» та «Олімпійський куточок».

Учасники майстер-класу відзначені сертифікатами та подарунками з логотипом Олімпійського дня.

Медіа