У Львівський дитячій бібліотеці з’явився «Олімпійський куточок»
26 Червня 2023 Поділитися
У Львівський дитячій бібліотеці з’явився «Олімпійський куточок»

За підтримки відділення НОК України у Львівській області у Львівський дитячій бібліотеці №22 з нагоди свята Олімпійського дня відбулася зустріч школярів молодших класів з учасницею Олімпійських ігор в Токіо-2020, чемпіонкою Європи, призеркою чемпіонату світу з вільної боротьби, а нині – стипендіаткою Національного Олімпійського комітету України Тетяною Кіт.

Разом із титулованою спортсменкою 45 хлопців та дівчат зі своїми педагогами й працівниками бібліотеки поговори про спортивних кумирів, про відомих українських атлетів, які представляють честь України на спортивному фронті. Особливо цікавими виявилися перегляди відеороликів з історичними перемогами представників різних видів спорту.

Тетяна Кіт розповіла про власний спортивний досвід, про мотивацію до занять вільною боротьбою, про те, що відчувала під час всіх своїх перемог.

На звершення цікавої зустрічі усі діти отримали сертифікати про участь в «Олімпійському Дні», а бібліотека отримала в подарунок від НОК України підбірку книг олімпійської тематики.

Медіа