Олімпійський день, Свято олімпійського прапора та акція «Давайте рухатись» відбулися у Харкові
27 Червня 2023 Поділитися
Олімпійський день, Свято олімпійського прапора та акція «Давайте рухатись» відбулися у Харкові

За участі спортивної громадськості області та міста Харкова, спортсменів-учасників Ігор Олімпіади, спортсменів Дитячо юнацької спортивної школи Харківської міської ради, прихильників олімпійського та спортивного руху відбулись урочистості з нагоди Міжнародного Олімпійського Дня.

Серед почесних гостей заходу були: голова відділення Віктор Христоєв, партнер відділення,  депутат обласної ради, почесний президент Харківського дипломатичного клубу Сергій Чернов, заступник начальника управління зі спорту Харківської міської ради Павло Думенко, голова ради Олімпійців області Олександра Рижкова.

Почесну місію підняття Державного прапора України та Олімпійського прапора було надано заслуженим майстрам спорту Олександру Сердюку та Ігорю Червінському, майстрам спорту України міжнародного класу Олексадрі Рижковій та Олександру Ліхвальду.

За значний внесок в розбудову та підтримку олімпійського руху його цінностей та ідеалів Віктор Христоєв вручив Подяку Олімпійської родини України Сергію Чернову, а спортсмени отримали підтримку від міжнародного благодійного Фонду «Олімпійці Україні».

Традиційно було проведено «Олімпійську руханку» та спортивну акцію «Давайте рухатись!», яка стартувала в міських громадах Лозової та Краснограда.

Захід проведено за підтримки та сприяння Харківської обласної військової адміністрації та Харківської міської ради.

На завершення всі учасники отримали подарунки від НОК України та партнера відділення – торгової марки «Хладік».

Медіа