Через спорт, його цінності та ідеали до миру: у Пісочинській громаді пройшов Олімпійський день
27 Червня 2023 Поділитися
Через спорт, його цінності та ідеали до миру: у Пісочинській громаді пройшов Олімпійський день

На території фізкультурно-оздоровчого комплексу «Мобіль» Пісочинської селищної ради відбулися спортивні збори, приурочені відзначенню Олімпійського дня: «Україна в колі друзів! Разом до Перемоги заради Миру!».

Селищний голова Пісочинської селищної ради Олег Чернобай та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради Юлія Бєлова привітали учасників зборів із спортивним святом, звернули увагу присутніх на духовні складові спортивних змагань – спорт вчить взаєморозумінню й дружбі, сприяючи створенню кращого, спокійного та мирного світу.

Селищний голова подарував учасникам зборів тенісні, футбольні та баскетбольні м’ячі, тенісні сітки, шахи, спортивну форму, навісну палатку та інше спортивне приладдя для занять спортом.

Протягом травня-червня 2023 року до Олімпійського дня на території Пісочинської селищної ради серед дітей та молоді з урахуванням безпеки життєдіяльності були проведені різноманітні спортивні заходи, зокрема «Олімпійські уроки» в закладах загальної середньої освіти, Конкурс малюнків в закладах дошкільної освіти з теми «Україна у колі друзів. Рухаємось до Перемоги заради Миру», спортивні змагання «Cool Games Pisochin», інтерактивна гра «Призери років незалежності України», вікторина «Що ти знаєш про Олімпійський рух», флеш-моб «Руханка», різноманітні турніри, велопробіги та заходи НОК України.

На завершення спортивних заходів юні спортсмени отримали дипломи про участь у спортивному олімпійському заході, а призери нагороджені медалями, кубками та дипломами різних ступенів, окремо відзначені статуетками та дипломами найкращі гравці з різних видів спорту.

Закладам дошкільної освіти були надані комплекти олімпійської літератури від Національного Олімпійського комітету України в Харківській області, спортивна форма та спортивний інвентар для роботи з дітьми в групах. Для підтримки та розвитку олімпійського руху Пісочинська громада також отримала тематичні спортивні банери.

 

Медіа