У Черкасах відбувся черговий етап відзначення Олімпійського дня
28 Червня 2023 Поділитися
У Черкасах відбувся черговий етап відзначення Олімпійського дня

У програмі – «Чат з чемпіонами та навички лідерства» Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та молоді #OlympicLab, масова руханка та запливи на відкритій воді.

Понад 200 учасників мали змогу долучитися до пізнавальної розмови-зустрічі з провідними спортсменами Черкащини. Чат з юними спортсменами провели майстер спорту з морського багатоборства Ольга Ковальова, майстер спорту з морського багатоборства, майстер спорту з веслування на ялах, заслужений тренер України Ірина Ступак, майстер спорту з триатлону Денис Рижий, голова відділення Олімпійської академії України в Черкаській області, заслужений тренер України Анатолій Стеценко. Вони поділилися, як тренувалися та долучалися до різноманітних змагань, як долали перешкоди та раділи успіхам, наскільки спорт важливий у житті кожного.

Усі присутні стали учасниками активної руханки та доучилися до запливів на відкритій воді. Старт запливам дав Анатолій Стеценко. Учасники 2012 р.н. і молодше долали 100 метрів, учасники 2010-2011, 2009 і старше – 200 метрів. Також до подолання дистанції 200 метрів приєдналися ветерани спорту та всі охочі.

Переможці та призери запливів отримали олімпійські подарунки та медалі від відділення НОК України в Черкаській області.

 

Медіа