Спортивні активності Харківщини з нагоди відзначення Олімпійського дня та участі збірної України в ІІІ Європейських іграх
29 Червня 2023 Поділитися
Спортивні активності Харківщини з нагоди відзначення Олімпійського дня та участі збірної України в ІІІ Європейських іграх

У заході, який відбувся у м. Лозові, взяли участь: голова відділення НОК України в Харківській області Віктор Христоєв, партнер НОК України Харківщини, депутат Харківської обласної ради Сергій Чернов, бронзовий призер Ігор Олімпіади, заслужений майстер спорту зі стрільби з луку Олександр Сердюк, чемпіон світу з кікбоксингу Віталій Єрьоменко.

Спортивна програма свята була насичена: провели «Олімпійську руханку», вікторину та майстер-класи з різних видів спорту. Було піднято Державний прапор України, Олімпійський прапор та прапори Харківської області та міста Лозова.

Зазначимо, що спортсмени Лозівської громади складають резерв не тільки до збірної області, а й гідно представляють регіон на Всеукраїнській арені в баскетболі, художній гімнастиці, легкій атлетиці, плаванні та багатьох інших видах спорту. І цьогорічне свято в цей непростий час показало палку любов населення до свого рідного краю та підтримку ведення здорового способу життя і пропаганди олімпійського руху в Україні.

Усі учасники традиційно отримали подарунки від НОК України та Лозівської міської ради

 

Медіа