Міжнародний олімпійський день відзначили в Харківській державній академії фізичної культури
29 Червня 2023 Поділитися
Міжнародний олімпійський день відзначили в Харківській державній академії фізичної культури

З нагоди Міжнародного олімпійського дня у Харківській державній академії фізичної культури, за ініціативи керівника Харківського обласного відділення Олімпійської академії України, завідувачки кафедри олімпійського та професійного спорту Лариси Таран, відбулася олімпійська вікторина «Знавець олімпійського спорту», в якій взяли участь студенти та магістранти факультетів спортивних ігор та єдиноборств, циклічних видів спорту, заочного навчання.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся голова відділення НОК України в Харківській області Віктор Христоєв. На святі були присутні: депутат Харківської обласної ради, почесний президент Харківського дипломатичного клубу, партнер відділення НОК України в Харківській області Сергій Чернов, проректори з науково-педагогічної роботи Анатолій Губа та Олег Ольховий, начальник спортивного клубу ХДАФК Сабіна Багіянц.

Учасники вікторини показали хороші знання з історії й сьогодення олімпійського руху та Олімпійських ігор. У підсумку перше місце посіла команда студентів факультету циклічних видів спорту у складі Ксенії Половінко, Єлизавети Брагіної, Юлії Доценко, Владислави Дмітрієнко, Маргарити Зінченко. На другому місці – команда студентів факультету спортивних ігор та єдиноборств у складі Антона Кухаренка, Володимира Кулінка, Леоніда Ткаченко, Ростислава Кривоспицького, Станіслава Тесленка. Трете місце вибороли представники факультету заочного навчання у складі Карена Оганова, Георгія Губенка, Данила Гомели.

Переможці та призери вікторини були нагороджені подарунками від НОК України.

Медіа