Олімпійські стяги майорять на Хмельниччині
29 Червня 2023 Поділитися
Олімпійські стяги майорять на Хмельниччині

З метою популяризації олімпійських ідеалів і здорового способу життя, підтримки національної команди на ІІІ Європейських іграх члени виконкому відділення НОК України в Хмельницькій області разом з ветеранами спорту та молоддю регіону активно проводять заходи Всеукраїнської церемонії «Свято олімпійського прапора».

Зокрема, на майданчику перед Хмельницьким обласним центром фізичного виховання учнівської молоді, де за його 52-річну історію було підготовлено 7 олімпійців з числа місцевих школярів, у церемонії взяли участь: голова відділення НОК України у Хмельницькій області Віталій Огон, начальник Хмельницького обласного відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Сніцер, методист Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді Анатолій Бурчак, директори та тренери-викладачі спортивних шкіл міста, спортсмени-олімпійці.

Члени відділення НОК України, вихованці відділень спортивної гімнастики, легкої атлетики, вільної боротьби ХОЦФВУМ розгорнули Державний прапор України, прапори  НОК України і його регіонального відділення, Олімпійський прапор, прапор Спортивної студентської спілки України та прапор Хмельницької області.

Очільники Олімпійського руху в регіоні відмітили, що на ІІІ Європейських іграх в Польщі від України заявлено понад 15 земляків- колишніх вихованців дитячо-спортивних закладів та студенти вишів області. Безпосередньо Хмельниччину на цьому престижному міжнародному спортивному форумі представляють: легкоатлетка Марина Бех-Романчук, велосипедисти Дмитро Тітаренко та Ірина Попова, боксер Аркадій Карцан, веслувальниця на байдарках Ганна Павлова.

Присутні на заході висловили слова підтримки українським атлетам, побажали їм вдалих виступів на Європейських іграх, а також подякували захисникам України за можливість займатися улюбленою справою.

Почесне право підняти Державний та прапор НОК України було надано чемпіону і срібному призеру Ігор ХХІ Олімпіади з веслування на байдарках Сергію Нагорному та учасниці Олімпіади-2004 в Греції з вільної боротьби Людмилі Головченко.

А напередодні європейських змагань в Кракові, під час Х літніх Всеукраїнських ігор ветеранів фізичної культури і спорту пам’яті М.Баки в Кам’янці-Подільському, за ініціативи першого заступника голови відділення НОК України в Хмельницькій області Віктора Флентіна аналогічну церемонію підняття прапорів на стадіоні національного університету провели титуловані ветерани - легкоатлети з різних куточків нашої держави, котрі мають вагомі здобутки на міжнародних форумах серед однолітків в метальних дисциплінах. 

У Відокремленому структурному підрозділі «Кам’янець-Подільського фахового коледжу Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» (директор – Юрій Білянський, керівник фізичного виховання - Володимир Сінькевич) різноманітні фізкультурно-оздоровчі заходи із залученням 129 здобувачів освіти коледжу в програмі Всеукраїнського Олімпійського дня також провели урочисте підняття Державного прапора України та прапора Національного олімпійського комітету,запросивши усіх українців вболівати за наших спортсменів на Європейських іграх.

 

Медіа