Тимур Бриков – прапороносець збірної України на церемонії закриття III Європейських ігор-2023
02 Липня 2023 Поділитися
Тимур Бриков – прапороносець збірної України на церемонії закриття III Європейських ігор-2023

27-річний кікбоксер з Дніпра єдиний зі своєї команди пробився до фіналу польських змагань. «На цих Європейських іграх були важкі бої, відчувається рівень турніру, тому що кожен поєдинок наче останній», - розповів Бриков, який є володарем Кубку світу з кікбоксингу 2021 року.

Задля виступу на III Європейських іграх у Кракові-Малопольська йому довелося схуднути, щоб використати свою ліцензію: «Це як Олімпіада серед європейських країн, яка відбувається раз на чотири роки, тому план у мене був лише один – перемога. Я завжди викладаюся на всі 100% і готовий померти, аби тільки перемогти».

Щодо своєї особливої місії на церемонії закриття III Європейських ігор боксер відповідає стримано, але гордо: «Це для мене дуже велика честь. На змаганнях я представляю Україну, борюсь задля України. І не зважаючи на колір шкіри, вважаю себе українцем».

До слова, щоб виступити у Польщі Брикову напередодні турніру довелось скинути трохи ваги. За 1,5 тижні до початку змагань Бриков зігнав 8 кг. «Це дуже важко. І в дорозі ти дві доби нічого не їж – така собі справа… Тому тепер дуже хочу бургер з колою. Психологічний тиск на змаганнях? Коли я два дні не їв, у мене лише один тиск – це їжа (сміється). На змаганнях я не нервуюся взагалі. Роблю свою роботу, а там – як буде, так і буде», - жартуючи розповідав  Тимур пресслужбі НОК України про особливості підготовки до змагань та свої бажання.

Підготовка до Європейських ігор у Брикова проходила у рідному Дніпрі, не дивлячись на обстріли міста російськими окупантами: «Тренування пройшли дуже добре, майже нічого не заважало. Взимку ми готувалися до чемпіонату Європи і були перешкоди – то світло вимикали, то ще щось. Було складно тренуватися. А влітку дуже добре в Україні (посміхається). Обстріли Дніпра? Знаєте люди до всього звикають, тому ми звикли і живемо новим життям. І робимо все для Перемоги».

Медіа