На Вишгородщині замайорів Олімпійський прапор
06 Липня 2023 Поділитися
На Вишгородщині замайорів Олімпійський прапор

На Кубку України з петанку чемпіонами та призерами було піднято Олімпійський прапор, Державний прапор України, прапор Вишгородського району та міста Вишгород на знак підримки Національної збірної команди України, яка посіла третє місце в загальному медальному заліку серед 48-ми країн-учасниць ІІІ Європейських ігор-2023.

Під час заходу заступник голови Вишгородської районної державної адміністрації Тетяна Волотовська привітала учасників, переможців та призерів з успішним виступом. Вона наголосила на тому, що попри війну та неабиякі труднощі у підготовці до змагань, українські спортсмени гідно представляють нашу країну на міжнародній арені, а світ визнає, що українці – аація переможців.

Честь підняти прапори була надана чемпіонам України з петанку серед чоловічих триплетів Дмитру Бугаю, Сергію Жуковському, Сергію Курдибасі та голові Київської обласної федерації петанку Володимиру Роговенку.

Участь у змаганнях з петанку, які проходили у м. Вишгороді, взяли спортсмени з різних куточків нашої держави. Місто такі змагання приймає вперше.

Також привітали учасників Кубку перший заступник голови Вишгородської міської ради Ростислав Кириченко, голова Київської обласної федерації петанку Володимир Роговенко, директор Академічного ліцею «Інтелект» Інна Шубко та директор Вишгородської ДЮСШ Микола Король.

Щиро вітаємо спортсменів та тренерів! Продовжуємо вболівати за збірну України на Світових та Європейських стартах!

 

 

Медіа