Олімпійський прапор замайорів у Глевахівській громаді
06 Липня 2023 Поділитися
Олімпійський прапор замайорів у Глевахівській громаді

Прославляючи Національну збірну команду України відбулося Свято олімпійського прапора та урочисте підняття Державного прапора України на честь проведення ІІІ Європейських ігор 2023.

До урочистої церемонії підняття Державного прапора України та Олімпійського прапора долучилися представники Глевахівської селищної ради, Федерації Зендокай Карате-До, ДЮСШ «Фенікс» та ДЮФК «Талант».

Учасників і гостей заходу привітав член відділення Національного олімпійського комітету України в Київській області, почесний працівник фізичної культури та спорту Київської області, директор ДЮСШ «Фенікс» Глевахівської селищної ради Василь Кучма.

У церемонії підняття Держаного прапора України та Олімпійського прапора взяли участь Василь Кучма, спортсмен Федерації Зендокай Карате-До Дмитро Гаврилюк та майстер спорту України, тренер з футболу Олександр Осьмак.

Окрасою заходу став виступ солістки Марини Бойченко та дитячого зразкового хореографічного колективу «Талісман» Глевахівської дитячої школи мистецтв.

Також учасники спортивного свята вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять героїв, спортсменів, захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Уболіваємо за наших спортсменів і з нетерпінням чекаємо на нові перемоги!

Медіа