#OlympicLab для дітей Менського опорного закладу загальної середньої освіти ім. Т.Г. Шевченка Менської міської ради
06 Липня 2023 Поділитися
#OlympicLab для дітей Менського опорного закладу загальної середньої освіти ім. Т.Г. Шевченка Менської міської ради

З метою заохочення дітей та молодь Менщини долучитись до здорового способу життя, сприйняти його філософії, жити за олімпійськими цінностями – дружби, досконалості та взаємоповаги, а також залучити їх до занять фізичною культурою та спортом і адаптувати до здорового способу життя, ознайомити з основним засадами побудови кар’єри, відділенням НОК Уrраїни в Чернігівській області проведено модуль «Розвиток/добробут – пізнай себе» Всеукраїнського спортивно-інтерактивного заходу серед дітей та молоді #OlympicLab.

Пятдесят допитливих дітлахів одного з провідних навчальних закладів Менщини прослухали лекцію заслуженого тренера України з дзюдо та самбо, члена обласного відділення НОК України Петра Лобаса про історію Олімпійських ігор, про Національний олімпійський комітет України та Чернігівське відділення, про дзюдо та самбо та досягнення спортсменів Чернігівщини в різних видах спорту.

Вихованці менського навчального закладу стали учасниками «Олімпійської вікторини» та спортивних змагань, які пройшли у форматі «Веселих стартів». Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями, а від олімпійського осередку НОК України усі учасники отримали подарунки.

 

Медіа