Україна-Британія: у Хмельницькому проведено спортивно-пізнавальний захід
13 Липня 2023 Поділитися
Україна-Британія: у Хмельницькому проведено спортивно-пізнавальний захід

Відділенням НОК України в Хмельницькій області в рамках відзначення Дня Британії проведено спортивно-пізнавальний захід, присвячений також Міжнародному Олімпійському дню

У сквері ім. Т. Шевченка м. Хмельницького було розгорнуто багато локацій, де панував дух Британії: усі охочі могли краще ознайомитися з традиціями туманного альбіону, випробувати власні сили в популярних у цій країні видах спорту (боулінг, дартс, фрісбі, гра Kahoot, настільний футбол), попрактикуватися в спілкуванні англійською, переглянути фото, зроблені дітьми та професійними фотографами.

Захід став жестом вдячності британському народу за підтримку українців у боротьбі проти російської агресії, небайдужість і принципову позицію.

Більше дізналися учасники заходу і про місто-побратим Шеффілд, з яким хмельничани підписали угоду про побратимство в грудні минулого року.

Своїми враженнями про спілкування з британськими спортсменами, закарбованими на десятках фотосвітлинах під час міжнародних легкоатлетичних змагань ветеранів спорту в 1995-2022 роках, поділився перший заступник голови регіонального відділення НОК Віктор Флентін.

Відвідувачі заходу ознайомилися зі спортивною літературою, що видана англійською мовою за сприяння НОК України, олімпійськими символами, серед яких талісман «Венлок»і колекційні набори значків до Олімпіади-2012.

Хмельничани активно цікавилися історією розвитку Олімпійського руху в Британії. Деякі з них були вражені тим, що вона була однією з 14 країн, що брали участь в першій сучасній Олімпіаді в Афінах 1896 року, і з тих пір спортсмени Великої Битанії не лише не пропустили жодної Олімпіади,а спромоглися тричі (1908,1948, 2012) провести в Лондоні Олімпійські ігри з літніх видів спорту.

Медіа