Про гендерну рівність в спорті дізналися юні веслувальники Тернопільщини в рамках проєкту #OlympicLab
13 Липня 2023 Поділитися
Про гендерну рівність в спорті дізналися юні веслувальники Тернопільщини в рамках проєкту #OlympicLab

На водно-спортивній базі ДЮСШ з водних видів спорту Тернопільської міської ради відбулися змагання серед хлопців та дівчат різного віку.

З вітальним словом до спортсменів звернулися перший заступник голови місцевого осередку НОК України в Тернопільській області Віталій Ігнатенко, тренер ШВСМ з веслування Володимир Гикавий, голова Федерації каное Тернопільщини Віктор Кузяк, директор ДЮСШ з водних видів спорту Богдан Балабан, а також начальник управління розвитку фізичної культури та спорту Тернопільської міської ради Микола Круть.

Юні спортсмени продемонстрували високий рівень підготовки та сильний характер під час запеклих веслувальних баталій.

Після змагань до учасників заходу звернулася Анастасія Гикава, багаторазова чемпіонка України, майстер спорту України та тренер з веслування. У своєму виступі Анастасія зазначила, що загальною метою гендерної рівності в спорті є створення справедливих та рівних умов для участі чоловіків і жінок у спортивній діяльності, що сприяє розвитку талантів та досягненню успіхів у спорті незалежно від статі. Такий підхід сприяє побудові більш рівного та справедливого суспільства.

На завершення переможців і учасників змагань нагородила Валерія Демчук - стипендіатка місцевого осередку НОК України в Тернопільській області. Також усі спортсмени отримали пам'ятні подарунки від НОК України.

Медіа