На Харківщині вшанували пам’ять дворазової Олімпійської чемпіонки Марії Гороховської
13 Липня 2023 Поділитися
На Харківщині вшанували пам’ять дворазової Олімпійської чемпіонки Марії Гороховської

Спортивна громадськість Харківщини разом з колективом АТ «Трест Житлобуд-1» та колективом Національного педагогічного університету імені Г.С .Сковороди,учасниками Олімпійських ігор Олександром Сердюком, Ігорем Червінським та Олександрою Рижковою, ветераном спорту Світланою Давидовою вшанували пам'ять легендарної спортсменки і тренера, Олімпійської чемпіонки зі спортивної гімнастики Марії Гороховської.

Цей захід пройшов в рамках Олімпійського дня «Україна в колі друзів! Разом до Перемоги заради миру!», майже за рік до старту Олімпійських ігор 2024 в Парижі. Відкрив захід голова Відділення НОК України в Харківській області Віктор Христоєв.

Під час церемонії вшанування пам’яті видатної спортсменки, президент АТ «Житлобуд-1», почесний будівельник України Олександр Харченко оголосив, що з метою заохочення  спортсменів, колектив подарує житло першому медалісту Парижу-2024 від Харківської області.  

Також всі учасники пам'ятної зустрічі прийняли рішення про започаткування премії імені Марії Гороховської кращому спортсмену області, яка за підсумками року буде вручати за видатні спортивні досягнення на міжнародній арені, а також активну життєву позицію.

Всі учасники зібрання щиро подякували ЗС України, представникам тероборони та всім працівникам, які сьогодні на всіх фронтах роблять все заради Перемоги.

Медіа