#OlympicLab для дітей-сиріт пройшов у Кропивницькому
13 Липня 2023 Поділитися
#OlympicLab для дітей-сиріт пройшов у Кропивницькому

У Кропивницькому міському соціальному гуртожитку для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, було проведено «Чат з чемпіонами та навички лідерства» Всеукраїнського спортивно-інтерактивного заходу серед дітей та молоді #OlympicLab: "Чат з чемпіонами та навички лідерства".

У рамках заходу з юними мешканцями закладу зустрілися: майстер спорту України зі спортивної гімнастики, чемпіон України, учасник чемпіонату Європи Олександр Незамай, призер дитячо-юнацької футбольної ліги України Артем Дануца, представники відділення НОК України в Кіровоградській області.

Олександр і Артем розповіли про методи формування цілей і досягнення мети в навчанні, житті та спорті, поділилися досвідом, як перебороти страх, лінь, втому, хвороби і націлитися на результат, формувати навички бути членом команди, брати на себе відповідальність, поєднувати заняття спортом та освіту.

По завершенні спілкування з чемпіонами учасники заходу на згадку сфотографувалися з успішними спортсменами, а також отримали від Національного олімпійського комітету України подарунки із символікою проекту #OlympicLab.

Медіа