На Чернігівщині пройшов черговий #OlympicLab
13 Липня 2023 Поділитися
На Чернігівщині пройшов черговий #OlympicLab

Напрямок «Розвиток/добробут – пізнай себе» Всеукраїнського спортивно-інтерактивного заходу серед дітей та молоді #OlympicLab був проведений для вихованців Стольненського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Менської міської ради, які відвідують шкільний табір «Живчик».

Табір відвідують 50 дітей різного віку. Відділення НОК України в Чернігівській області спільно з обласним центром фізичного здоров’я населення Спорт для всіх завітали на спортивну локацію табору з олімпійським заходом.

Учасники заходу познайомилися з олімпійським рухом через спілкування з членом Виконкому олімпійського комітету Чернігівщини, директором обласного центру Спорт для всіх Ігорем Ліфарем та членом відділення, головою обласної спілки ветеранів спорту Чернігівщини, заслуженим тренером України з дзюдо Петром Лобасом. Після спілкування була проведена Олімпійська вікторина, а рухову активність дітей наповнили спортивні естафетні змагання.

Переможці та призери естафет були нагороджені медалями та грамотами, а усі учасники заходу отримали олімпійську атрибутику від Олімпійського комітету Чернігівщини.

Медіа