«Олімпійська миля» в Хмельницькому об’єднала шанувальників спорту різних поколінь
14 Липня 2023 Поділитися
«Олімпійська миля» в Хмельницькому об’єднала шанувальників спорту різних поколінь

Регіональним відділенням НОК України проведено відкритий обласний легкоатлетичний забіг «Олімпійська миля», присвячений 43-річниці естафети Олімпійського вогню Ігор ХХІІ Олімпіади шляхами Хмельниччини

Захід відбувся на центральному стадіоні «Поділля» в Хмельницькому за участю вихованців місцевих дитячо-юнацьких спортивних закладів, курсантів Національної академії Державної прикордонної служби України, військовослужбовців правоохоронних органів, бігунів-аматорів різних вікових груп, котрі регулярно займаються улюбленим видом спорту – легкою атлетикою, cповідуючи олімпійські цінності: досконалість, дружбу, повагу. До них долучилися бігуни й зі Старосинявської та Ярмолинецької територіальних громад. Стартували члени кількох родин: батьки і діти, чоловіки та жінки.

Почесними гостями спортивного свята стали 12 факелоносців естафети Олімпійського вогню, які 8 та 9 липня 1980 року пронесли шляхами Хмельниччини цей символ миру та єднання, а нині проживають в обласному центрі. Серед них була і багаторазова чемпіонка України з бігу на середні дистанції, майстер спорту Ганна Криніна. Саме їй випала честь запалити олімпійський вогонь в чаші на стадіоні «Поділля» 8 липня 1980 року під час урочистостей з нагоди його зустрічі. Ця знакова подія демонструвалася на мультимедійному табло стадіону і через 43роки, напередодні забігів.

Після успішного подолання дистанції довжиною в 1609 метрів, учасники змагань отримали позитивні емоції, чим вкотре підтвердили важливість спорту в їхньому житті.

Абсолютними переможцями пробігу стали мельничани Тарас Чукань та Каріна Яструб.

Призери пробігу в чотирьох вікових групах серед чоловіків та жінок (кадети, юнаки, дорослі, ветерани) нагороджені грамотами і медалями, призери в абсолютному заліку за рейтингом, який враховує результат і вік спортсмена, отримали кубки відділення НОК України в Хмельницькій області.

Подарунками від Хмельницької обласної оганізації ветеранів спорту відзначені: наймолодший – 9-річний хмельничанин Володимир Яструб та найдосвідченіший – 85-річний Володимир Бохонський з Ярмолинець, призер чемпіонату світу, багаторазовий рекордсмен та чемпіон України з легкої атлетики серед ветеранів.

Медіа