ЄЮОФ-2023: Юнацька олімпійська збірна України готова вирушати до Словенії
19 Липня 2023 Поділитися

Сьогодні, 19 липня, в Олімпійському домі відбулися проводи Юнацької олімпійської збірної команди України на XVII літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль. Цього разу на одному з найпрестижніших мультиспортивних форумів Європи Україну представлятимуть 55 юних спортсменів та спортсменок, які візьмуть участь у змаганнях із 7 видів спорту.

Напередодні від’їзду до Словенії, де з 23 по 29 липня пройде Фестиваль, Міністр молоді та спорту України, президент НОК України, Олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт зустрівся з національною командою. Передусім очільник олімпійського руху в Україні привітав зі святом присутніх на заході тренерів. А юним олімпійцям президент НОК України порадив слухати та цінувати настанови своїх тренерів.  «Завдяки нашим ЗСУ ви можете їхати на Фестиваль і представляти Україну. Мені дуже хочеться, щоб ви там були, боролися і перемагали, - додав Вадим Гутцайт. – Це ваш перший важливий крок в олімпійському житті. Та бажаю, щоб у 2028 році в Лос-Анжелесі ви були у національній збірній Україні. Вірю, що у нас все вийде! І прапор України будуть піднімати на честь перемог наших атлетів не один раз».Сьогодні Вадим Гутцайт символічно передав прапор України представникам команди – чемпіону ЄЮОФ-2022 з плавання Миколі Котенку та дворазовій бронзовій призерці чемпіонатів Європи з дзюдо серед кадетів Анні Олійник-Корнійко.Слушні поради та настанови юному поколінню через відеозвернення дали й інші титуловані українські атлети, призери Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи, які в свій час також були учасниками Європейського юнацького олімпійського фестивалю. 

Команда НОК України приєднується до всіх теплих слів на адресу нашої Юнацької олімпійської збірної. Бажаємо всім неймовірної поїздки, цікавого досвіду в колі ровесників та удачі для якнайкращих виступів!

Медіа