#DoLikeOlympians завітав у «Золоту рибку» в Одесі
20 Липня 2023 Поділитися
#DoLikeOlympians завітав у «Золоту рибку» в Одесі

13 липня на базі Центру розвитку – дитячого садка-школи «Золота рибка» у м. Одеса Луганським обласним відділенням Національного олімпійського комітету України за підтримки Луганського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Луганського обласного осередку Олімпійської академії України реалізовано Всеукраїнський проєкт серед дітей та молоді НОК України «Dо like Olympians».

Захід спрямований на формування у дітей знань про користь фізичних вправ для здоров’я людини, сприяння розвитку рухливості, зацікавленості до рухливих ігор та вмінню працювати в команді.

У рамках заходу дошкільнятам розповіли про витоки й важливі етапи розвитку Олімпійських ігор, починаючи з Древньої Греції й до основних напрямів роботи Національного олімпійського комітету України.


Практичні навички рухової активності діти освоїли під час веселих квестів, руханки та різноманітних ігор, що передбачали проявлення спритності, швидкості, згуртованості та кмітливості.

На завершення всі учасники заходу отримали подарунки від відділення Національного олімпійського комітету України в луганській області.

Медіа