Спортивні Зірки Слобожанщини здобули у червні два «срібла» на славу України
20 Липня 2023 Поділитися
Спортивні Зірки Слобожанщини здобули у червні два «срібла» на славу України

Відділення НОК України в Харківській області спільно та за поданням спортивних журналістів – експертів конкурсу «Кращий спортсмен Харківської області», за підсумками участі спортсменів у міжнародних та всеукраїнських змаганнях визначили кращих серед кращих!

Беззаперечно у червні 2023 року пальму першості отримали чарівні представниці харківської школи синхронного плавання під керівництвом групи тренерів на чолі із заслуженим тренером України Світланою Саїдовою. На III Європейських іграх, що відбулися у Польщі, вихованки пані Світлани здобули дві нагороди.

Дебютну нагороду в артистичному плаванні збірній команді приніс виступ команди в акробатичній програмі, де плавчині здобули «срібло». Ще одне «срібло» – у довільній програмі дуетів вибороли харків’янки – сестри Алексіїви.Тож Спортивними Зірками Слобожанщини у червні 2023 стали: Марина та Владислава Алексіїви, Марта Фєдіна, Вероніка Гришко, Дар’я Мошинська, Ангеліна Овчиннікова, Анастасія Шмоніна, Валерія Тищенко, Олеся Дерев’янченко та Софія Мацієвська.

Щирі вітання спортсменам та тренерам із такими досягненнями та підкоренням нових Олімпійських та життєвих вершин!

Медіа