Звернення Міністра молоді та спорту України, президента НОК України, Олімпійського чемпіона Вадима Гутцайта до учасників XVII літнього ЄЮОФ-2023
23 Липня 2023 Поділитися
Звернення Міністра молоді та спорту України, президента НОК України, Олімпійського чемпіона Вадима Гутцайта до учасників XVII літнього ЄЮОФ-2023

Шановні друзі! Я радо вітаю всіх вас із початком XVIІ літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю-2023!

Цього року наше спортивне літо як ніколи важливе не тільки для України, а й для вас, дорогі атлети! Ви – майбутнє українського спорту. І сьогодні кожен із вас тримає спортивний фронт. Ви представляєте нашу країну на міжнародній арені, а отже – відстоюєте свободу і демократію, пропагуєте мир та добро, які завжди об’єднували усі народи світу.

Європейський юнацький олімпійський фестиваль для багатьох із вас стане першою сходинкою до великих змагань. Ви, як члени європейської спортивної родини, знайдете нових друзів та отримаєте колосальний досвід, який стане запорукою вашого професійного та особистісного розвитку. У спорті завжди виграють найсильніші. Тільки завдяки своїй завзятості, працьовитості та прагненню досягти бажаної мети спортсмени здобувають перемоги. Шлях спортсмена непростий, але надзвичайно цікавий та сповнений подіями, які ви пам’ятатимете все життя.

Я бажаю кожному учаснику наснаги, сил і віри в себе. Йдіть вперед і не зупиняйтеся, підкорюйте вершини і не сумнівайтеся! Пам’ятайте, що ви важливі та є гідними представниками української спортивної родини на міжнародній арені!

 

Міністр молоді та спорту України,

Президент НОК України,

Олімпійський чемпіон                                                         Вадим Гутцайт

Медіа