ХVІІ літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль – відкрито!
23 Липня 2023 Поділитися

Змагання приймає словенське місто Марібор.

На міському стадіоні Марібору відбулася урочиста церемонія відкриття найпрестижніших юнацьких стартів Старого світу - ХVІІ літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю. Для представників 48 європейських країн був організований парад команд-учасниць, здійснено підняття прапора Європейських Олімпійських Комітетів (ЄОК), зачитано клятву атлета, тренера, судді й запалено олімпійський вогонь. Все це занурило юних учасників та глядачів дійства у справжню атмосферу олімпійського руху та його цінностей.Приблизно за дві години до початку церемонії у повному складі на стадіон вирушила українська команда. Весело, драйвово, з патріотичними піснями – саме так проходила дорога наших юних спортсменів на парад-відкриття.

На самій урочистій церемонії нести прапор України довірили минулорічним чемпіонам ЄЮОФ-2022 в Банській-Бистриці – плавцю Миколі Котенку та легкоатлетці Ользі Машанєнковій.

Загалом спортсмени і тренери залишилися під враженнями від яскравої церемонії відкриття, проте емоції швидко вщухли, адже вже завтра, 24 липня, розпочинаються справжні спортивні баталії. Тож, вболіваємо за наших юних співвітчизників, які впродовж наступних семи днів будуть представляти Україну в семи видах спорту, а саме: баскетболі 3х3, велоспорті (шосе), велоспорті (маунтенбайк), дзюдо, легкій атлетиці, спортивній гімнастиці та плаванні.Першими серед українців у боротьбу за нагороди вступлять легкоатлети та плавці.

Бажаємо перемог українським спортсменам та всій Україні!

Медіа