З нагоди літнього ЄЮОФ-2023 свято Олімпійського прапора провели у Джулинській громаді на Вінниччині
24 Липня 2023 Поділитися
З нагоди літнього ЄЮОФ-2023 свято Олімпійського прапора провели у Джулинській громаді на Вінниччині

Напередодні відкриття XVII літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю 2023 року у м. Марібор (Словенія) у Джулинській громаді, що на Вінниччині, на центральному стадіоні «Колос» відбулося Свято Олімпійського прапора.

До спортивного свята та підняття Олімпійського прапора долучився стипендіат Відділення НОК України у Вінницькій області, учасник І Юнацьких олімпійських ігор Адамчук Вадим, а також почесні гості та відомі спортсмени громади: голова Джулинської об'єднаної територіальної громади Петро Швець,  виконавчий директор Відділення НОК України у Вінницькій області Сергій Пліхта, заслужений майстер спорту, чотириразовий чемпіон світу з городкового спорту Анатолій Телятніков, майстер спорту із греко-римської боротьби Павло Кравець, майстри спорту з веслування на байдарках та каное, багаторазові чемпіони та призери України: Павло Чабан, Іван Хворостяний, Євгеній Івасик.

 

У рамках заходу започатковано щорічний дитячо-юнацький турнір з міні-футболу. Цього разу перемогу здобула команда з Великої Киріївки Джулинської об'єднаної територіальної громади. Також відбулися змагання з перетягування канату (переможцями стала команда села Джулинка).

Ходою пам’яті учасники спортивного свята вшанували видатного тренера із веслування на байдарках і каное Любов Аркадіївну Пугач, яка виховала не одне покоління спортсменів. А працівники культури громади організували благодійний ярмарок «Збережи життя ЗСУ» на знак вдячності нашим захисникам за захист і можливість займатися спортсменам своєю справою.

Загалом участь у заході взяли понад 200 школярів та студентів. За участь у змаганнях юні спортсмени були нагороджені медалями, а команда-переможець із Великої Киріївки – кубком. Усі маленькі футболісти також отримали солодощі від Благодійного фонду підтримки та розвитку України й сувеніри від Відділення НОК України у Вінницькій області.Медіа