#DolikeOlympians відновлює спортивні традиції навіть на руїнах від війни
24 Липня 2023 Поділитися
#DolikeOlympians відновлює спортивні традиції навіть на руїнах від війни

З метою популяризації серед здобувачів вищої освіти Державного податкового університету такого олімпійського виду спорту як стрільба з лука між Університетом та Федерацією стрільби з лука Київської області підписано угоду про співпрацю.

У рамках Всеукраїнського проєкту НОК України «Do like Olympians» 20 липня 2023 року на території пошкодженого внаслідок російської агресії навчально-спортивного комплексу Державного податкового університету відбувся майстер-клас зі стрільби з лука. Захід відбувся за сприяння відділення НОК України в Київській області, Державного податкового університету та Федерації стрільби з лука Київської області.

Всеукраїнський проєкт НОК України «Do like Olympians» започаткований для популяризації серед різних вікових груп населення здорового способу життя, поширення іміджевої інформації про олімпійські види спорту та фізичну культуру з метою залучення всіх охочих до занять ними. Цього разу студентів, викладачів та усіх бажаючих «познайомили» з олімпійським видом спорту, якому вже понад 100 років, - стрільбою з лука.

Учасники заходу послухали історію виникнення цього олімпійського виду спорту, а також мали змогу детально оглянути цю зброю, дізналися правила техніки безпеки поводження з нею та опанували ази технічних дій під час стрільби з лука.У
часть у заході взяли: голова Відділення НОК України в Київській області Ігор Малинський, в. о. ректора Державного податкового університету Дмитро Серебрянський, радник Міністра охорони здоров'я України Віталій Власюк, президент Федерації стрільби з лука Київської області Олександр Шапка, а також керівний склад ЗВО, професорсько-викладацький склад, представники федерації та шанувальники активного відпочинку і здорового способу життя міста Ірпінь.

Після практичних занять та живого спілкування з цікавими людьми виявилося багато охочих продовжити тренування зі стрільби з лука. Тож логічним продовженням заходу стало укладання угоди про співпрацю, яку підписали в. о. ректора Державного податкового університету Дмитро Серебрянський та президент Федерації стрільби з лука Київської області Олександр Шапка.Медіа