#DoLikeOlympians із бронзовою призеркою сіднейських Олімпійських ігор Іриною Янович
25 Липня 2023 Поділитися
#DoLikeOlympians із бронзовою призеркою сіднейських Олімпійських ігор Іриною Янович

21 липня Луганське обласне відділення Національного олімпійського комітету України разом із обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України організували для дітей МФК «Бровари», в тому числі й дітей – вимушених переселенців, пізнавальний захід у рамках Всеукраїнського проекту "Do Like Olympians", започаткованого НОК України.

На початку заходу юні футболісти мали можливість поспілкуватися в режимі онлайн із українською велосипедисткою, бронзовою призеркою XXVII літніх Олімпійських ігор 2000 року в Сіднеї Іриною Янович. Відома спортсменка розповіла свою історію успіху та дала цінні поради щодо тренувань і саморозвитку.

Під запальну мелодію «Разом до перемоги!» організатори заходу разом із дітьми виконали руханку. А після рухової активності – познайомились із історією свого виду спорту – футболу, показали майстерність у виконанні базових вправ та рухів. Наскрізною темою дня стали основні олімпійські цінності та заохочення дітей до занять спортом.

На завершення заходу всі діти отримали символічні подарунки та солодощі.Медіа