«Епіцентр-Подоляни» запрошує школярів на безкоштовне навчання у волейбольній академії
25 Липня 2023 Поділитися
«Епіцентр-Подоляни» запрошує школярів на безкоштовне навчання у волейбольній академії

Дітям – кращий подарунок у житті! Спонсор НОК України – компанія «Епіцентр К» пропонує якісну освіту та неперевершений професійний спортивний розвиток для учнів старших класів.

Компанія «Епіцентр К» оголошує про набір молодих талантів до нової волейбольної академії «Епіцентр-Подоляни», що базуватиметься в Івано-Франківському спортивному ліцеї Івано-Франківської обласної ради!

Ініціатори проєкту шукають талановитих юнаків з 2007 до 2010 року народження, які готові зробити перший крок до успішної спортивної кар'єри. Академія «Епіцентр-Подоляни» гарантує високий рівень тренувань та методик, що допоможуть кожному зрости вправними волейболістами!

Крім того, «Епіцентр К» забезпечує безкоштовне 5-ти разове харчування та проживання для всіх студентів академії, щоб забезпечити комфортне перебування та навчання.

Проєкт реалізовується завдяки співпраці з надійними партнерами: Епіцентр К, Епіцентр Агро, Івано-Франківським спортивним ліцеєм Івано-Франківської обласної ради, Федерацією волейболу України, Національною збірною України з волейболу, Національним олімпійським комітетом України й Міністерством молоді та спорту України. Такий колективний підхід допоможе дітям мати найкращі можливості для розвитку їхнього таланту.

Для отримання додаткової інформації або реєстрації необхідно заповнити форму зворотнього зв’язку або звернyтись за телефонами:

 +3 8 099 051 69 27 (Олександр),

+3 8 099 027 51 43 (Костянтин).

Не відкладайте важливе рішення на потім! Заповнюйте Googlе - форму та даруйте дітям унікальну можливість здійснити мрію та стати справжніми професіоналами у світі волейболу!

Медіа