Свято Олімпійського прапора в Березному
25 Липня 2023 Поділитися
Свято Олімпійського прапора в Березному

На батьківщині учасників XVII літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю – плавців Антона Денисенка та Давида Ципана, з нагоди Фестивалю підняли Державний, Олімпійський та прапор ЄС.

Урочиста церемонія Свята Олімпійського прапора в Березному на Рівненщині відбулося 24 липня. Місце проведення заходу вибрано не випадково, адже березнівчани Антон Денисенко та Давид Ципан у складі збірної команди України будуть брати участь у змаганнях з плавання на Фестивалі. Представлятимуть Україну та Рівненщину зокрема і  Євгенія Безкоровайна (баскетбол), Ольга Машанєнкова (легка атлетика), Варвара Глущенко та Влада Трачук (плавання).

Розпочалося свято з хвилини мовчання для вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації. Після цього з вітальними словами до присутніх на святі спортсменів, тренерів та вихованців Березнівської КДЮСШ звернулись почесні гості: голова Березнівської міської ради Руслан Пилипчук, голова відділення НОК України в Рівненській області, директор КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» РОР Микола Петренчук; заслужений майстер спорту України з греко-римської боротьби, учасник XXVI літніх Олімпійських ігор в Атланті Петро Коток; тренер-викладач березнівських спортсменів Дмитро Тихончук.

Вони закликали присутніх вболівати за представників краю та висловили найкращі побажання. Присутнім юнакам і дівчатам гості висловили побажання ніколи не зупинятися на досягнутому, а докладати максимум зусиль і йти до своєї мети.

На знак підтримки юнацької олімпійської збірної на Фестивалі та солідарності з європейською олімпійською родиною урочисто було піднято три прапори. Почесне право підняти Державний прапор України було надано міському голові Березного Руслану Пилипчуку. Петро Коток здійснив підняття прапору НОК України, а Дмитро Тихончук - прапору Європейського Союзу.


Завершилася урочиста частина врученням вихованцям Березнівської КДЮСШ олімпійських сувенірів.

Медіа