Свято Олімпійського прапора завітало в «Аквабенд-СумДУ»
26 Липня 2023 Поділитися
Свято Олімпійського прапора завітало в «Аквабенд-СумДУ»

Під час урочистого закриття другої зміни другого літнього сезону дитячої школи «Аквабенд-СумДУ» відбулось підняття Державного та Олімпійського прапорів на честь Національної юнацької збірної команди України, що бере участь у XVII Європейському юнацькому олімпійському фестивалі. У складі української команди є й представниця Сумської області – роменчанка Маргарита Мірошніченко (дзюдо).

З нагоди завершення зміни до школярів завітали відомі спортсмени краю: срібна призерка Олімпійських Ігор-1998 з біатлону, заслужений майстер спорту України, голова Відділення Національного олімпійського комітету України в Сумській області Олена Петрова, голова Сумської обласної організації ФСТ «Спартак», член виконкому відділення Тетяна Павловська та учасниці Олімпійських ігор різних років – легкоатлетка, майстер спорту України міжнародного класу Оксана Шкурат (2016,Бразилія) і лижниця, майстер спорту України міжнародного класу, учасниця трьох зимових Олімпіад (2006, 2010. 2014), срібна призерка зимової Універсіади-2009 Тетяна Антипенко.

З вітальним словом до дітей звернулися проректор з науково-педагогічної роботи Сумського державного університету Олександр Бріжатий та начальник управління молоді та спорту Сумської обласної державної адмiнiстрації Євген Походня.

«Сьогодні до вас завітали видатні спортсмени. Віримо, що ви теж майбутня олімпійська надія нашої області та країни. Протягом зміни ви добре попрацювали, чогось навчилися, знайшли нових друзів… Запрошую вас продовжити спортивне літо на наступних змінах школи, а також стати вихованцями «Аквабенд-СумДУ» в наступному році», – зазначив Олександр Бріжатий.

Протягом двох тижнів вихованці «Аквабенд-СумДУ» плавали в басейні, займалися спортом, розкривали свій творчий потенціал і просто весело проводили час разом із тренерами та вихователями школи.

Не менш цікаво та драйвово відбулося і закриття зміни. Учасники табору разом із спортсменами виконали запальний танець-руханку та визначили переможців у змаганнях з плавання. В урочистій атмосфері було піднято Державний та Олімпійський прапор і нагороджено переможців та призерів змагань. Відділення НОК України в Сумській області забезпечило дітям символічні подарунки. І всі разом побажали нашій збірній успіхів на Фестивалі в Маріборі.

 

Медіа