Олімпійський день для маленьких жителів Шпанівської громади
26 Липня 2023 Поділитися
Олімпійський день для маленьких жителів Шпанівської громади

Понад 30 дітей, які разом із батьками стали внутрішньо переміщеними особами та знайшли прихисток на Рівненщині, долучилися до Олімпійського дня.

Спортивне свято організували та провели Відділення НОК України в Рівненській області разом із комунальним закладом «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки та у співпраці з громадською організацією «Простір твоїх можливостей».

Розпочався захід символічним олімпійським забігом. Успішно подолавши бігову дистанцію, діти з різних областей країни, які зараз проживають на Рівненщині, поділились на колективи і розпочали командні змагання. Перед учасниками стояло завдання – максимально швидко впоратися з умовами естафет та не допустити помилок під час виконання. І діти впоралися з цим завданням на «відмінно». Символічно, перемогу у змаганнях здобула команда «Незламні».

Майстер спорту України з пауерліфтингу Михайло Марчук, який долучився до заходу, наголошує, що спорт та будь-яка фізична активність сприяє психологічному розвантаженню та соціальній адаптації дітей, а також дарує позитивні емоції, що вкрай важливо під час війни.

Приємною несподіванкою для всіх стали медалі від Відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області за участь в Олімпійському дні.

Медіа