#OlympicLab на Хмельниччині: спорт як справа життя та кар’єра як можливість для розвитку захоплення
26 Липня 2023 Поділитися
#OlympicLab на Хмельниччині: спорт як справа життя та кар’єра як можливість для розвитку захоплення

Така життєва позиція стала наскрізною темою розмови під час зустрічі іменитих спортсменів краю із вихованцями Славутської дитячо-юнацької спортивної школи, організованої відділенням Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області у рамках Всеукраїнського спортивно-інтерактивного заходу для дітей та молоді #OlympicLab за напрямом «Основи розвитку бізнесу та кар'єри».

Зокрема, 88-річний заслужений працівник фізичної культури та спорту України, член виконкому регіонального відділення НОК України, Почесний громадянин міста Хмельницький Віктор БАРБАЛЮК розповів юним спортсменам про свій життєвий досвід.

Він – випускник Славутської загальноосвітньої школи №1 та Львівського державного інституту фізичної культури, пройшов шлях від тренера з греко-римської та вільної боротьби, директора спортшкіл №1 та №3 до заступника Хмельницького міського голови. Навіть будівнича професія та багаторічний досвід роботи на керівних посадах сприяли йому в реалізації задумів для розвитку фізичної культури і спорту рідного краю. На збудованих за його безпосередньої участі спортивних аренах обласного центру зросли відомі Олімпійці краю: Іріні МЕРЛЕНІ (вільна боротьба), Ольга ПОЛЮК (фристайл), Лариса ЗАСПА (гандбол) та десятки інших спортсменів міжнародного рівня з різних видів.

Наразі Віктор Денисович продовжує активно втілювати в життя проєкти щодо популяризації спортивного та олімпійського рухів у якості голови президії Хмельницької обласної організації «Асоціації ветеранів спорту України».

Цікавий життєвий досвід і члена регіонального відділення НОК України в Хмельницькій області Олександра МУЗАЛЕВСЬКОГО. У шкільні роки, тренуючись у Славутській ДЮСШ, він неодноразово був призером всеукраїнських та всесоюзних легкоатлетичних змагань серед юнаків, а також факелоносцем естафети Олімпійського вогню Ігор ХХІІ Олімпіади, а нині є успішним бізнесменом та головою Громадської організації ветеранів легкої атлетики України.

Зараз пан Олександр багато зусиль і часу приділяє організації на всеукраїнському рівні спортивних заходів із ветеранами спорту, а також підтримці місцевих легкоатлетів.

Олександр МУЗАЛЕВСЬКИЙ – ініціатор і спортивно-розважального свята з нагоди 29-ої річниці заснування ПП «Влад» (м. Славута), в рамках якого відбулося спілкування юного та старшого покоління спортсменів області. Він – керівник цього підприємства. І на його запрошення до заходу на «Голубих озерах» поблизу села Стригани долучилися учні відділення легкої атлетики Славутської ДЮСШ, ветерани спорту з Хмельницької, Полонської, Ярмолинецької територіальних громад, у тому числі 5 членів відділення НОК України в Хмельницькій області.

Після розмови з успішними особистостями юні легкоатлети та ветерани спорту, в тому числі члени відділення НОК Віктор ФЛЕНТІН, Олександр МУЗАЛЕВСЬКИЙ, Олександр НАГУЛЯК, в обраному для кожного комфортному темпі, успішно пробігли 12-кілометрову трасу, прокладену просіками та дорогами лісистої місцевості. Найбільш підготовлені продемонстрували запал бадьорості та свою готовність до подальших всеукраїнських і міжнародних стартів.

Всі учасники традиційного пробігу, започаткованому в 2016 році, отримали сертифікати, брендовані футболки #ОlympicLab і ПП «Влад» та пам’ятні медалі.


Подарунками відзначені найстарший учасник пробігу – 85-річний Володимир БОХОНСЬКИЙ та члени ПП «Влад», котрі активно підтримували бігунів. Подякою та подарунком відділення НОК України та ПО Хмельницька обласна організація «Асоціації ветеранів спорту України» відзначено ініціатора заходу Олександра МУЗАЛЕВСЬКОГО.

Символічно ветерани спорту передали вихованцям ДЮСШ естафету олімпійського вогню. Та справжньою родзинкою заходу, до якої долучилися всі охочі, став майстер-клас з веслування на САПах, який провів член регіонального відділення НОК України Володимир ТАРАСОВ.

Медіа